Cena ve smlouvě se nenavýší

By

http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace

Spokojení zákazníci

dřevostavby jsou domy, které stavíme z kvalitního a silného dřeva. Stěny i podlahy jsou důkladně zatepleny jak proti chladu, tak proti hluku. Dům má okna s trojskly, díky čemuž vás v pohodlí nového domova nebudou rušit zvuky zvenčí. Oproti zděným domům mají velkou výhodu – a tou je cena. Naše domy jsou cenově dostupné všem lidem, i těm, kteří nemají příliš vysoké příjmy. Domy stavíme na klíč. To znamená, že hned po dokončení stavby se můžete nastěhovat.

 

Působíme u nás i na Slovensku

Dřevostavby jsou moderní domy se zahradou, které nepotřebují žádnou speciální a nákladnou péči. dřevostavby se udržují jako běžné zděné domy. U domů bývají zahrádky s velmi kvalitní zeminou vhodnou pro pěstování ovoce, zeleniny a květin. Na zahrádku se vám vejde i bazén.

Šetřete peníze celý život pomocí našeho domu

Dřevostavby jsou oproti zděným domům nízkoenergetické, což znamená, že se vám za krátký čas po výstavbě vrátí část nákladů na vytápění.

Cena ve smlouvě se nenavýší
2 (40%)1
 Tags: